Деревина використовується для виготовлення меблів вже багато століть. Навіть з появою інноваційний матеріалів, завдяки розвитку сучасних технологій, вона не втрачає своєї актуальності. Під час вибору дерев?яних меблів покупці насамперед звертають...
Для захисту трубопроводів, дерев'яних, металевих, бетонних та інших конструкцій від корозії, а також для забезпечення гідроізоляції фасадів і покрівель у сучасному будівництві з успіхом використовується бітумна мастика. Це органічна, нерозчинна, смолоподібна в’язка речовина, яка вважається одним з найбільш необхідних матеріалів для ремонту та будівництва. Мастика має еластичну структуру, яка зберігається дуже багато часу, вона також стійка до морозів. З її допомогою також можна приклеювати різні будматеріали.
Для кращої адгезії перед застосовуванням її треба розігріти.
В'яжучі речовини, з яких виготовляється мастика, це штучні бітуми, які одержуються при переробленні нафти та її залишків. В результаті матеріал має чорний, іноді темно-бурий колір. Тверді по в'язкості та напівтверді мастики застосовуються для виготовлення будівельних матеріалів і гідроізоляційних робіт на фундаментах і покрівлях, а рідкі використовують як речовина, що просочує основи рулонних матеріалів. Для будівельних або ремонтних робіт треба знати, яку марку бітуму слід вибирати, та як вона буде відповідати умовам застосування. Різноманіття марок в будівельних магазинах, таких як https://kokos.lviv.ua/catalog/bitumni_mastiki/
здатне задовольнити будь-які потреби покупців, а з вибором вам завжди можуть допомогти консультанти.
Бітумні мастики мають цілу низку переваг. Наприклад, вони здатні створити еластичний ізоляційний шар, який надзвичайно добре розтягується і відновлюється. Завдячуючи своїй високій термостійкості, відмінним фізико-хімічним показникам, довговічності та гарному зчепленню з іншими матеріалами мастика бітумна надзвичайно популярна при будівництві.
Це ідеальний гідроізоляційний матеріал, який дуже міцний, не тріскається, протистоїть цвілі і грибку. Він здатен витримувати морози до -50°С та жару до +100°С. Застосовувати мастику просто, робота з таким матеріалом не потребує спеціальної кваліфікації, а метод нанесення дуже схожий на фарбування.
Завдяки сучасним технологіям нам стали доступні також бітумно-полімерні мастики, які також мають безліч переваг. Наприклад, з ними не треба звертати увагу на сезони при проведенні робіт, тому що нанесення бітумно-полімерного матеріалу проводиться за допомогою спеціальних вогневих або інфрачервоних форсунок методом наплавлення. Це також істотно зменшує вартість проведення покрівельних робіт, а терміни їх виконання суттєво скорочуються. Це також екологічно-чистий матеріал. Великий вибір гідроізоляційних та інших матеріалів є на сайті будівельного магазину kokos.lviv.ua. Тут ви зможете знайти все необхідне для гідро- та пароізоляції покрівель, фундаментів, фасадів, для облаштування басейнів, трубопроводів – все що допоможе вам створити надійний і довговічний захист для бетонних і залізобетонних, дерев'яних або металевих конструкцій від впливу вологи.