Гіпсова ліпнина від компанії "VIP-STILE"

Компанія "VIP-STILE" пропонує:

-Вироби з гіпсу за вигідною ціною. Ми пропонуємо більше 2000 серійних елементів ліпного декору. Зорієнтуватися у величезному асортименті вам допоможуть консультанти: підберуть відповідні зразки в залах нашої майстерні або спеціальних каталогах; розрахують вартість виготовлення, доставки та монтажу ліпного декору. Приймуть замовлення на авторську модель, якщо вам необхідна унікальна за розміром або візерунку ліпнина.

-Безцінні ідеї для інтер"єру вашого дому. Ліпний декор - це практична можливість поєднати розкішну зовнішність з функціональністю. При ексклюзивному  дизайнерському рішенні гіпсова ліпнина стане прикрасою вашого будинку. Справжнім цінителям краси ми пропонуємо покраску та позолоту гіпсоваї ліпнини та інші види художніх робіт.

Ліпнина з гіпсу - ідеально підійде для тих, хто прагне отримати ексклюзивний інтер"єр. Незамінний атрибут палаців - ліпнина - дозволяє і дорогому особняку, і типовій квартирі отримати у повній мірі палацову пишність.Навіть саму просту поверхню ексклюзивний ліпний декор перетворить на витвір мистецтва.

Одне з основних достоїнств інтер"єрної і фасадної ліпнини це зручність в експлуатації. Гіпсові елементи з легкістю забарвлюються і ремонтуються. Вибираючи ліпний декор, Ви отримуєте красу, вишуканість і високу практичність.   Замовляючи ліпнину з гіпсу – Ви вибраєте екологічний, довговічний і зручний в експлуатації спосіб декорування, що знаходиться на піку актуальності.

Ліпна майстерня «VIP-STILE»  визнана одним з лідерів ринку оздоблювальних матеріалів. Головний напрям діяльності компанії - розробка і виробництво гіпсової ліпнини. Гіпсова ліпнина дає майстру творчу свободу і дозволяє відійти від шаблонів. Компанія "VIP-STILE" використовує новітні технології, вітає нестандартні рішення, практикує уважне ставлення до клієнтів, робить ставку на професіоналізм виконавців і ручну працю.

Основні переваги замовлення гіпсової ліпнини:

- наші фахівці нададуть Вам детальний фінансовий розрахунок вартості ліпнини з гіпсу і, у разі необхідності, зроблять його коректування відповідно до вашого бюджету.

- доставка ліпного декору проводиться в нашій компанії з чітким дотриманням термінів в спеціально обладнаному для цих цілей автомобілі.

- монтаж гіпсової ліпнини здійснюється професійними майстрами, що мають великий досвід. Ми гарантуємо узгодженні терміни виконання і естетично бездоганну поведінку всіх монтажних робіт.

Купити гіпсову ліпнину в компанії "VIP-STILE" Ви можете, звернувшись по телефону: +380981714563 аба на сайті http://vip-stile.com http://vip-stile.com/ .

Похожие записи

Літо – час зустрічей із друзями, поїздок за місто та блаженного відпочинку на свіжому повітрі. Це також період, коли ми плануємо відремонтувати або навіть оновити наші дачні будинки. Як це зробити ефективно, легко та без ризику великих витрат? В цьом...

Кухня є серцем нашої оселі. Невід’ємна частина кожного будинку. Адже це не тільки місце для приготування смачної та ароматної їжі, а й кімната для прийому гостей, рідних знайомих. Саме на кухні проходить більшість сімейних свят та комфортних вечір...

Для того чтобы фасад любого здания долгое время сохранял свою красоту и целостность, его следует защитить от неблагоприятного воздействия окружающей нас среды (ультрафиолета, воды, соли и кислоты, которые содержатся в дождевой воде, и других, не мене...

Деревина використовується для виготовлення меблів вже багато століть. Навіть з появою інноваційний матеріалів, завдяки розвитку сучасних технологій, вона не втрачає своєї актуальності. Під час вибору дерев?яних меблів покупці насамперед звертають...