Для захисту трубопроводів, дерев'яних, металевих, бетонних та інших конструкцій від корозії, а також для забезпечення гідроізоляції фасадів і покрівель у сучасному будівництві з успіхом використовується бітумна мастика. Це органічна, нерозчинна, смол...
В наш час будинки із цегли найпопулярніші. Тому що вигляд мають гарний й вони довговічні. Видів цегли буває багато, пропонуємо розглянути деякі з них.
Перший різновид – це звичайна цегла, вона ділиться на повнотілу и пустотілу. Перша має високу морозостійкість, її термін експлуатації довгий. Також має добру теплопровідність, міцна і екологічна. Ці характеристики мають велике значення, коли ви будете з’єднувати її між собою спеціальнім розчином. Повнотіла цегла має бути оброблена штукатуркою, щоб уникнути впливу навколишнього середовища. Про всі види цегли ви можете прочитати на сайті.
Далі йде силікатна цегла, її неможливо спутати ні з одним іншим видом. Вона білого кольору і зроблена не з глини, а з вапна і піску. Вона дуже морозостійка, міцна и щільна, вона протистоїть утворенню грибка а також цвілі. Але вона підходе не під всякий клімат, а також треба знати ще й те, що вона сама по собі дуже громіздка, тому фундамент має бути міцній. Далі вогнетривка цегла, вона не тільки протистоїть вогню, але ще й дуже міцна. Її використають в будівництві димарів, печей, лазні.
Лицьова цегла дуже гарна і відрізняється великою кількістю кольорів. Таких як персиковій, червоний, вишневий, кавовій. Її головне завдання це декоративне оснащення. Наприклад пансіонатів, вілл, котеджів. Але її призначення не обмежується тільки будинками. Нею можна оздоблювати колони, паркані, стовпи, альтанки. Одним із різновидів облицьованої цегли, є фігурна, вона може бути різної форми, та вигляду. Цими видами цегли можна декорувати приміські садові ділянки. Наприклад паркани, а також територій перед магазинами.
Також є поризовані керамічні блоки. Їх вготовляють так само як і звичайну, але в глину добавляють трохи тирси. Коли цю цедру обпікають, тирса згоряє и утворює в середині пори, які захищають матеріал від переохолодження. Дякуючи тому що цегла гладка, її не треба облицьовувати зовні. Мінус такого матеріалу це ціна, але треба знати те, що з цією цеглою не треба робити два або три ряди. 2a01:4f8:150:41c2::2
Давайте тепер розглянемо основні принципи вибору цегли. В першу чергу треба враховувати клімат місцевості. Якщо клімат вологий, то силікатну цеглу використовувати не треба. Якщо ваша місцевість морозна, то цегла повинна бути морозостійка. Коли ви купуєте матеріали, треба знати що вони насправді якісні.